Witamy na stronie zespołu muzycznego SYSTEM z Białej Podlaskiej.


Nasza oferta, którą chcemy Państwa zainteresować to przede wszystkim oprawa muzyczna przyjęć weselnych, jak również innych wydarzeń muzycznych, takich jak: dancingi, bale karnawałowe, bale sylwestrowe, imprezy firmowe, inne okolicznościowe…
Dobra muzyka, odpowiednio dobrany repertuar to jedynie część tego, co chcemy Państwu zaproponować. Zabawy, konkursy, sam sposób prowadzenia imprezy to właśnie to, co nas wyróżnia! Imprezy prowadzimy w sposób kulturalny i taktowny.
Nasza oferta dla Państwa:
OPRAWA MUZYCZNA WESELA:

Piosenki, które wykonujemy to utwory muzyczne, począwszy od lat 60 ' a kończąc na współczesnych „hitach” z list przebojów. Znajdą tu Państwo mieszankę różnych stylów muzycznych takich jak: pop, disco, rock, biesiada weselna, piosenka cygańska, góralska, przeboje polskich, jak i zagranicznych wykonawców. Repertuar jest na bieżąco aktualizowany, jeśli w mediach ukazuje się jakiś nowy przebój, staramy się aby znalazł się i u nas.


ZABAWY I KONKURSY WESELNE:

Wesele prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza, z uroczystym wprowadzeniem Pary Młodej na salę, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami. W trakcie wesela prowadzimy różnego zabawy i konkursy taneczne, przy użyciu kolorowych i ciekawych  rekwizytów zarówno dla tych „najmłodszych” jak i dla „starszych”. Na pewno na Państwa weselu nie zabraknie takich zabaw jak : pociąg, konkurs tańca i wiele innych. . .


BIESIADA WESELNA:

Wspólne śpiewanie z gośćmi weselnymi najpopularniejszych przebojów biesiadnych takich jak: szła dzieweczka, czarne oczy itp.. przy dźwiękach akordeonu. W programie niespodzianka!


OBSŁUGA KONFERANSJERSKA:

Prowadzenie całego wesela, nawiązanie dobrego kontaktu, integracja gości weselnych. . . A więc nie muszą  już Państwo wynajmować wodzireja!!


OCZEPINY:

Scenariusz oczepin oraz zabawy oczepinowe, ustalamy od początku do końca wspólnie z Parą Młodą! Na pewno znajdziemy coś ciekawego i dla Państwa!


ORAZ INNE ATRAKCJE. . .

Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty mogą Państwo poznać spotykając się z nami, gdzie przedstawimy szczegółowo naszą ofertę. Zapraszamy do naszej "Księgi Gości" gdzie poznają Państwo opinie Naszych Klientów, a w zakładce "Nasze Pary Młode" zobaczą Państwo krótkie foto relacje z naszych wesel.