Zdajemy sobie sprawę, że obdarzając zespół muzyczny zaufaniem i zapraszając go na swoje przyjęcie weselne pragną Państwo wiedzieć o nim jak najwięcej.

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na kilka kluczowych pytań :W jakim składzie występuje zespół System i na jakich gracie instrumentach ?

Zespół System to to trzy osoby:

Ewa - wokalistka i wodzirej, instr. perkusyjne.

Darek - wokal, instr. klawiszowe, akordeon.

Piotrek - gitara basowa i solowa, wokal.


Jaki jest koszt oprawy muzycznej wesela ?

Koszt oprawy muzycznej wesela zależy od terminu, miejsca oraz przewidywanej ilości godzin trwania imprezy. Po podaniu tych informacji będziemy mogli przedstawić konkretną ofertę cenową. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy lub skorzystać z zakładki Kontakt i wysłać zapytanie.

 

W jaki sposób możemy sprawdzić czy interesujący nas termin jest wolny?

Najprościej jest zadzwonić, lub korzystając z zakładki Kontakt wysłać zapytanie droga e-mailową.Do której godziny trwa występ zespołu podczas wesela ?
Gramy do godz. 3.00 bez względu o której godz. rozpocznie się wesele.
Tak więc Wasze wesele może trwać nawet 10-13 godzin !


Czy jest możliwość przedłużenia wesela ?
Tak. Na życzenie Pary Młodej oczywiście możemy przedłużyć wesele.

  Czy istnieje możliwość, aby zespół wystąpił podczas ceremonii ślubnej w kościele ?
Niestety ze względów organizacyjnych nie jest to możliwe.

Czy mogą Państwo zagrać na "Pierwszy Taniec wybraną przez nas piosenkę ?
Tak, jeśli natomiast nie mamy danego utworu w naszym repertuarze to opracujemy i wykonamy go specjalnie na Państwa życzenie.

Czy w trakcie wesela prowadzą Państwo również zabawy i konkursy ?
Tak, co więcej , zajmujemy się nie tylko prowadzeniem zabaw i konkursów, lecz również obsługą konferansjerska całego wesela. Z doświadczenia wiemy jak wiele zależy od odpowiedniego poprowadzenia imprezy i nawiązania dobrego kontaktu z gośćmi

Czy w trakcie wesela prowadzą Państwo również zabawy dla dzieci ?
Tak, specjalnie dla najmłodszych uczestników wesela mamy przygotowane konkursy i zabawy, które pozwolą rodzicom na chwilę odpoczynku i relaksu.

Czy zespół posiada własne nagłośnienie i oświetlenie ?
Tak. Podczas występów zespół korzysta z własnego nagłośnienia estradowego f-my LDM, jak również posiadamy profesjonalne oświetlenie sceniczne f-my DJ Revo III i IV.

Ile minut trwa blok muzyczny podczas występu zespołu i ile trwają przerwy?
Kierując się doświadczeniem gramy ok. 45min i dłużej .. , przerwy to ok. 15min (staramy się aby przerwy pokrywały się z podawaniem ciepłych posiłków)

Czy w czasie przerw zespół zapewnia tło muzyczne ?
Tak. Przerwy pomiędzy poszczególnymi "setami muzycznymi" oraz czas na ciepły posiłek wypełniamy cichą, delikatną, nie drażniącą uszu muzyką puszczaną z płyt cd.

Chcemy zarezerwować termin zespołu. Jak wyglądają formalności ?
Rezerwacja terminu następuje natychmiast po spisaniu umowy i wpłacie zaliczki. W tym przypadku umawiamy się na spotkanie, jak również wszystkie formalności możemy załatwić drogą e-mail.

Jeśli przedstawione tu odpowiedzi nie wyczerpały wszystkich Państwa pytań, zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawimy szczegółowo nasza ofertę.